Sponsor Yayıncı Alımları Başladı!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Professor

Administrator
RisingKO Sorumlusu
[MykoSoft]
Merhaba Değerli Oyuncularımız,
Sponsor Yayıncılık Hakkında Bilgiler ve kurallar aşağıda yayınlanmıştır , yayıncılık yapmak istiyen tüm oyuncuların sonuna kadar okuması rica edilir..

Yayına Alım Şartları;
- Professional +200 Takipçiye Sahip Yayıncılar
- Minumum günde 3 saat yayın yapabilmesi gerekmektedir.
- Haftalik Rising Bakiye Hediyesi verilmektedir. ( izlenmeniz , yayın süreniz , yayın chat akışınız , yayındaki tavırlarınız baz alanarak hesaplama yapilmaktadir.)
- Herhangi bir serverden bahsedilmesi yasaktır , tek ilgisi RİSİNGKO olmak zorundadır. Aynı şekilde chat tede bu tarz yorumlar olmayacaktır. Uyarı yapılır fakat uymadığınız takdirde yayıncılığınız iptal edilir.
- Herhangi bir oyuncuya küfür edilmesi veya küfürlü yayın yapılması kesinlikle yasaktır. Saygı çercevesinde olması bizim için önemlidir. İstisna durumlar hariç ( sesli bir ortamda ekibinizin argo vs konuşması , gerekli uyarılarınızı yapmanızı veya ekib sesini kapatmalısınız.)
- Başarılı yayıncılara Ekibimiz tarafından yayınlarınıza host atılmaktadır (izleyici yönlendiriyoruz ve +100 oyunucumuz sizin kanalınıza bağlanıyor web sitemizden izleniyorsunuz..)

TEST YAYINCI;
- Yukarıda belirtilen tüm şartları yerine getireceğim fakat +200 Aboneli kanalım yok fakat professional bir yayıncıyım diyorsanız, 1 günlük TEST yayıncı olmaktasınız eğer şartlara uygunsanız sizi Sponsor Yayıncılığa taşımaktayız. (Herkesin gelişmesi için tabiki elinden tutmaktayız , kimse 2. sınıf değildir.)

Sponsor Yayıncıya Ne Sağlanmaktadır ?
- Yukarıda belirttiğimiz gibi ;
Haftalik Rising Bakiye Hediyesi verilmektedir. ( 200 RB sağlamaktayız işini doğru şekilde yapan yayıncılara..)
- Sponsor Yayıncıya Başlangıçta extra bir hediyeniz varmıdır ;
ilk etapda emek verilmeden extra birşey verilmemektedir.

Şartları Kabul Ediyorum Ne Yapmalıyım ve Haklarım Neler ?
- Size oyun içi özel yayıncı tagı verilmektedir.
- 1 saat aralıklar ile noticeall (üst notice) den sizlerin reklamını yapmaktayız.
- Discord kanalımızda özel Yayıncı Rolü verilmektedir ve bu sayede discord canlı-yayınlar kanalından linkinizi paylaşarakda yayınıza izleyici kazandırabileceksiniz.
- Haftada 1 kez 100 rising bakiye çekilişiniz vardır , (5 adet 20 rb olarak çekebilirsiniz..)

ÖNEMLİ; SPONSOR YAYINCI OLMAK İÇİN DİSCORD KANALIMIZDAN Professor 'e tüm şartları ve hakları okudum ve kabul ediyorum deyip onay alması yeterli olacaktır.
 
Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst